Kızlık Zarı Dikimi Ne Kadar

Kızlık Zarı Dikimi Ankara

Çeşitli nedenler sonucunda yırtılan bakirlik zarı beraberinde genç kızlarda vahim anlamda psikolojik travmalara neden olabiliyor. En çok maruz kalınan sorunlardan olan erdenlik zarı yırtılması ise mazi dönemlere oranla bugün daha faziletli teknolojili tıbbi sağaltma yöntemleri yardımıyla kalıcı olarak sağaltım edilebiliyor. Vajina estetiği arasında arsa düz bakirlik zarı dikimi daha çok daha kılgı bir biçimde gerçekleştirilebiliyor. Bu sayede bireylerin zamandan da tasa

image

uf etmesi kavil konusudur. Kızlık zarı dikimi başkaca mazi yıllara nispeten zaman daha yarar eder tarifesinden gerçekleştiriliyor. Bu sayede bireylerin hesaplı anlamda da avantajlı olması kelam konusudur.

Kızlık Zarı Dikimi Nedir?

Kızlık zarı dikimi, vajina içerisinde mekân alan ve örümcek ağına dublör kızlık zarının türlü nedenler sonucunda yırtılmasıdır. Kızlık zarı dikimi henüz fazla zat rızası haricinde gerçekleştirilen cinsel birliktelik okunuşu alınan zorlu darbeler neticesinde yırtılmasıdır. Kendi rızası dışında seksüel münasebet sonrasında meydana gelen erdenlik zarı yırtılmasında bireyler ruh bilimsel sorunlara da maruz kalabilir. Bu durumda uzman jinekoloji doktoruna müracaat yapılarak gerekli tedaviler alınabiliyor. Himenoplasti tedavisi olarak da tanımlanan bikir zarında tercihe nazaran kalıcı okunuşu yolcu sağaltma uygulaması gerçekleştirilebiliyor. Kalıcı kızlı zarı tedavisi isminden okunuşu anlaşılacağı gibi yırtılan erdenlik zarının kalıcı olarak tedavi edilmesidir. Geçici erdenlik zarı tedavisi ise, yırtılan erdenlik zarının kısa süreliğine dikilmesidir.

Kızlık Zarı Dikimi Neden Yapılır?

Kızlık zarı dikimi yapılması hakkında müteaddit sebepler güfte konusudur. Bireylerin bu zararlı hâl neticesinde ağır anlamda psikolojik sorunlara, travmalara ve depresyona girmesi kelam konusudur. Yırtılan bakirlik zarı beraberinde bireylerde ciddi anlamda özgüven düşüklüğüne neden olabiliyor. Bu keyfiyet neticesinde ise bireylerin davranış okunuşu içtimai aktivitelerden sonuç çekilmesine oluşturan olabiliyor. Kızlık zarının dikimi sayesinde bireyler geleceğe güvenle bakabiliyor. Sosyal aktivitelerini yüksek özgüven üzerinden gerçekleştirebiliyor. Bununla birlikte sıhhatli okunuşu mutlu bir yaşama malik olabiliyor. Kızlık zarı dikimi bireylerse yaşam kalitesinin yükselmesi açısından olabildiğince önemlidir.

Kızlık Zarı Nasıl Bozulur?

Kızlık zarı olabildiğince elastiki ve içli bir yapıya sahiptir. Bu sebeple çoklukla şiddetli darbelere maruz kalması durumunda yırtılması söylenti konusu olabiliyor. Yırtılan bikir zarı bazen kolayca başkalık edilmesine rağmen bazen belirtileri geç zamanlı olarak da nüans edilebiliyor. Kızlık zarı hele ilk cinsel ilişkiyle hep beraber vajinaya aşiret veya bigâne cisim üzerinden müdahale edilmesi sonucunda yırtılabiliyor. Kızlık zarının bozulup bozulmadığı kolayca anlaşılması açısından jinekoloji uzmanı çeşidinden yoklama yapılması gerekiyor. Bozulan bakirlik zarı tercihe gereğince ilk gündüz veya yeğleme edilen herhangi bir ilerleyen içerisinde yine onarılabilir.

Kızlık Zarı Muayenesi

Kızlık zarı muayenesi doktor kliniği üzerinden gerçekleştiriliyor. Bu sağaltım uygulamasında mahremiyet prensibi olabildiğince önemlidir. Kızlık zarı dikimi büsbütün gizlilik anlayışı doğrultusunda gerçekleştirilir. Tamamen ağrısız okunuşu acısız bir şekilde gerçekleştirilen bakirlik zarı muayenesinde vajinanın dış ve bağırsak dudakları tutularak aracısız taraf yöne doğruca çekilir. Bu Kızlık Zarı sayede kızlık zarının anatomik durumunun okunuşu durumda olduğu kolayca gözlemlenebilir. Bu muayene yardımıyla bireyde gerçeklik anlamda erdenlik zarı yırtılıp yırtılmadığına müteveccih gözlemlemeler yapılarak düzenlilik verilebilir. Kızlık zarı muayenesi umumiyetle birkaç dakika içerisinde gerçekleştirilir.